loading...
loading...

ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Feb 6, 2019

 • Bir youtube fenomeni REYNMEN günün birinde Derdim Olsun adında bir şarkı yazdı 40 yıllık şarkıcaların izlenme rekorunu bir haftada kırdı. İşte bu cümlenin arkasında yatan Enes Batur'lu Danla Biliç'li onlarca fenomen videosunu inceledikten sonra zamanın ruhunun bir youtuber'da nasıl vücuda geldiğini görüyorsunuz. Başarının rastlantı olmadığını ve binlerce youtuberın uyguladığı basit bir formülün hayata geçirildiğini fark edip, Yeni Medya Düzeninin kodlarını deşifre ederken gerçekten Cüneyt Özdemir ile birlikte Hayret edeceksiniz.. — Tüm Videolar ► http://bit.ly/cuneytozdemirvideolar Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemiryoutube Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek Altyazı Eklemek İçin ► http://bit.ly/sohreteveparayagidenkis... — Sosyal Medya ► http://instagram.com/cuneytozdemir http://twitter.com/cuneytozdemir http://facebook.com/cuneytozdemir.98 — #cuneytozdemir
 • ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? tags

Yorumlar

 • Ayhan Pala
  Ayhan Pala 1 week ago

  Cüneyt kral yine yargı dağıtıyor

 • Margarita's Dias
  Margarita's Dias 1 week ago

  ''Bir şey olmaya gerek yok, bir şeymiş gibi davranmanızda yeterli oluyor.'' Tek cümlelik muhteşem özet.

 • Sultan Sülüman
  Sultan Sülüman 1 week ago

  İki üniversite bitirdim. İyi bir İngilizcem var. Yanı sıra Arapça’da biliyorum. Öğretmenim fakat atanamadım. O strese hiç girmek istemedim. Şu an bir çağrı merkezinde çalışıyorum lise mezunları ile birlikte. Onları küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu devirde her şey torpil ile dönüyor. Şu an Youtube üzerindeki milyonluk sayfaların çoğu gereksiz bir ego, dil bilmeyen, bilse de bunun havasını atan veya saçma sapan işler için kullanan kişiler. Genç nesil sürekli olarak bunları izliyor. Eşim de öğretmen ve molalarda çocukların hep bu tarz kişilere özendiğini ve değişik hareketler yaparak güldüklerini söylüyor. Cüneyt Özdemir’in dediği gibi bir şey olmanıza gerek yok, onun gibi davranın yeter. Şu an dalga geçtiğimiz, belki güldüğümüz daha konuşmayı doğru düzgün beceremeyen insanlar belki milyonlarla oynuyor. Hayat çok garip gerçekten..

 • yigit koc
  yigit koc 1 week ago

  Valla akıllı olan bu adamlar. Sen git it gibi çalış 20-30 bin sıralama yap iyi bir üniversitede mühendislik kazan, 4 sene ömründen ömür gitsin üstüne yüksek lisans, doktora yap şakır şakır yabancı dil bil; şanslıysan evine yakın iş bul değilsen İstanbul'da en az 45-50 dk yol git, ilk 2-3 sene asgari ücretin biraz üstü fiyata sabah 9 akşam 6 çalış. Youtuber beyfendiye sorsan video kurgulamak çok zor, video editlerken parmakları yoruluyor... Zor olan karakterinden, kişiliğinden ödün verip saçma salak videolar çekip kameranın önüne geçebilme kısmı. Kaliteli içeriklerin ne kadar izlendiği ortada.

 • c g
  c g 1 week ago

  Allahın bağcılar kekosunu ünlü yaptınız

 • Film İzle 7/24
  Film İzle 7/24 1 week ago

  Ayrıca Reynmen açık giyiniyor diye bir kıza giydirmiş ve onun üzerinden islamik prim kasmıştır.

 • Hayatımız Dizi
  Hayatımız Dizi 1 week ago (edited)

  youtube türkiyede mış gibi davrananlar

 • Deran
  Deran 1 week ago

  Sevgili Cüneyt abicim, reggea 3-5milyon dedin de sanırım yanlış görmüşsün 40Milyondan fazla

 • Murat's Perspective

  90 dönem doğumluyum ben tuhaf duygulardayken 70liler kim bilir nasıl direnç gösteriyorlar bu değişime

 • Emirhan TUNA
  Emirhan TUNA 1 week ago

  Çok farklı şeylerden bahsetmişsiniz, yorumlara bakınca daha da iyi anlıyorum çünkü yorumlarda olayı kavrayamamışlar. Videonun özeti

 • SERHAT KALIN
  SERHAT KALIN 1 week ago

  Tüm olay “mış” olmakta. Etrafınızda görüyorsunuz binlerce kavrama eklendiğinde anlam kazandığını. “Sen niye kafa yoruyorsun” diyorlar Cüneyt’e. Yorar tabii adam akan nehri bile neden böyle akıyor diye sorar. Ülkemizde gazetecilik niye yerlerde sanıyorsunuz. Onlarda mesleklerine “mış” ekliyorlar. Öyle davranıyorlar.

 • Ruslan Jans
  Ruslan Jans 1 week ago

  Şu önemsizi neden gündeme getirip cididye alıyorsunuz ki anlayamadım

 • Hilâl
  Hilâl 1 week ago

  Açıkçası sondaki dram kısmı bana manasız geldi. Reynmen'den önce eğitim almamış pek çok insan milyonları götürdü bu ülkede, bu dünyada. Teknoloji devleri, şarkıcılar, oyuncular.. Bunların çoğu mektepli-alaylı insanlar değil. Reynmen sadece ana akım medyanın dışında buna ulaşabilen biri. Kaldı ki bir şeyi başarmış adam. İşi dramatize etmenin, atanamayan öğretmenlere bağlamanın pek bir anlamı yok bu saatten sonra. Eee madem Reynmen aklını kullanmış, "mış" gibi yapmayı öğrenmiş, ağzını açıp izleyen diğer kişiler de yapsın. Bana bu da bir marifetmiş gibi geliyor açıkçası. 10 günde 80M gibi bir izlenme rakamı, kim yapabildi bunu? Artık vasıf önemli, bir işe yatkınlık önemli, ömrünü yıllarca sıralarda çürütmek değil. Bana kalırsa çok abartıldı bu fenomen olayları, bırakın kim ne yaparsa yapsın -kırmızı çizgiler aşılmadığı sürece-.

 • Ömer Malik
  Ömer Malik 1 week ago

  Cüneyt Özdemir prim yapıyor damgasına hazirmisin he

 • Üni-ses
  Üni-ses 1 week ago

  Dağda - 20 derecede nöbet tutan asker o askerin başında ki komutan, hudutta gözleri sizin gözleriniz yorulmasın diye kapanmıyor, sırtlarında 30 kilo terörle mücadele ediyorlar gerçek kıymeti ne zaman göstericez lüzumsuz şeyleri abartmamayı nasıl öğrencez. Kaliteli işleri nasıl çoğaltıcaz. Soruyorum bu adam ne kazandırdı ülkemize ne yaptı. El Baba gitmiş helal olsun şakşakşak eee banane askere gitsin çok hizmet etmek istiyosa orda konteynerde bir hafta kalamaz nasıl bi dünya olduk nasıl bir ülkeyiz artık!!

 • ilker ün
  ilker ün 1 week ago

  Cüneyt bey bizde sizden "Burası New York Amerika" isimli bir müzik videosu bekliyoruz. Yaparsanız günde 20 defa izlemezsem ne olayım...

 • Lol OLES
  Lol OLES 1 week ago

  Tıp okuyorum önümde birsürü sene var ilerde kazanacağım maaş belli neler ile uğraşacağım belli ne kadar kafa yorup ders çalışacağıö nöbetler tutup insanlarla uğraşacağım belli ve şuda var yaşıtlarım youtube de benden misli kazanıp üne sahip oluyorlar bunları görüp gençlere OKU demek zor cidden ben bile bazen soruyorum kendime neden çabalıyorum karşılışı ne acaba diye sanırım karşılığı sadece böyle insanlara ilerde yardım etmek olcak.

 • ahmet tanrıseven
  ahmet tanrıseven 1 week ago

  Öyle bir bitirdin ki yani eski kuşak televizyonda hep kültürel programlar izliyordu. Örnek veriyorum Mehmet Ali Erbil yıllarca tv de soytarılık yaptı. Bir kişi çıkıp demedi bu adama dünyanın parasını kazandırıyorsunuz diye. Haber kanalları saçmalıkla dolu hergün kiraz sapının faydalarını yarım saat anlatıyor. Sabah kuşağı, Acunun kutu açma programı mı dersin, 4 buçuk saat süren kurtlar vadisi ile arka sokaklar mı dersin.

 • Gerçek Hitler
  Gerçek Hitler 1 week ago

  Reynmen unutulur gider. Cüneyt Özdemir akılda kalır.

 • Nurullah Öztürk
  Nurullah Öztürk 1 week ago

  Yakın tarihin en büyük tespitlerinden biri: