loading...
loading...

ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Feb 6, 2019

 • Bir youtube fenomeni REYNMEN günün birinde Derdim Olsun adında bir şarkı yazdı 40 yıllık şarkıcaların izlenme rekorunu bir haftada kırdı. İşte bu cümlenin arkasında yatan Enes Batur'lu Danla Biliç'li onlarca fenomen videosunu inceledikten sonra zamanın ruhunun bir youtuber'da nasıl vücuda geldiğini görüyorsunuz. Başarının rastlantı olmadığını ve binlerce youtuberın uyguladığı basit bir formülün hayata geçirildiğini fark edip, Yeni Medya Düzeninin kodlarını deşifre ederken gerçekten Cüneyt Özdemir ile birlikte Hayret edeceksiniz.. — Tüm Videolar ► http://bit.ly/cuneytozdemirvideolar Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemiryoutube Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek Altyazı Eklemek İçin ► http://bit.ly/sohreteveparayagidenkis... — Sosyal Medya ► http://instagram.com/cuneytozdemir http://twitter.com/cuneytozdemir http://facebook.com/cuneytozdemir.98 — #cuneytozdemir
 • ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? tags

Yorumlar

 • ilker ün
  ilker ün 2 months ago

  Cüneyt bey bizde sizden "Burası New York Amerika" isimli bir müzik videosu bekliyoruz. Yaparsanız günde 20 defa izlemezsem ne olayım...

 • Margarita's Dias
  Margarita's Dias 2 months ago (edited)

  ''Bir şey olmaya gerek yok, bir şeymiş gibi davranmanız da yeterli oluyor.'' Tek cümlelik muhteşem özet.

 • yigit koc
  yigit koc 2 months ago

  Valla akıllı olan bu adamlar. Sen git it gibi çalış 20-30 bin sıralama yap iyi bir üniversitede mühendislik kazan, 4 sene ömründen ömür gitsin üstüne yüksek lisans, doktora yap şakır şakır yabancı dil bil; şanslıysan evine yakın iş bul değilsen İstanbul'da en az 45-50 dk yol git, ilk 2-3 sene asgari ücretin biraz üstü fiyata sabah 9 akşam 6 çalış. Youtuber beyfendiye sorsan video kurgulamak çok zor, video editlerken parmakları yoruluyor... Zor olan karakterinden, kişiliğinden ödün verip saçma salak videolar çekip kameranın önüne geçebilme kısmı. Kaliteli içeriklerin ne kadar izlendiği ortada.

 • Gerçek Hitler
  Gerçek Hitler 2 months ago

  Reynmen unutulur gider. Cüneyt Özdemir akılda kalır.

 • Nurullah Öztürk
  Nurullah Öztürk 2 months ago

  Yakın tarihin en büyük tespitlerinden biri:

 • Lol OLES
  Lol OLES 2 months ago

  Tıp okuyorum önümde birsürü sene var ilerde kazanacağım maaş belli neler ile uğraşacağım belli ne kadar kafa yorup ders çalışacağıö nöbetler tutup insanlarla uğraşacağım belli ve şuda var yaşıtlarım youtube de benden misli kazanıp üne sahip oluyorlar bunları görüp gençlere OKU demek zor cidden ben bile bazen soruyorum kendime neden çabalıyorum karşılışı ne acaba diye sanırım karşılığı sadece böyle insanlara ilerde yardım etmek olcak.

 • kkkfts
  kkkfts 2 months ago

  Emeğini, hayatını veren gerçek müzisyenlere çok acıyorum. 21. yy sanatın ölümüne şahit oldu.

 • cemil yurtsven
  cemil yurtsven 2 months ago

  İşte bu videoda cüneyt bey YouTuber ceketini çıkartıp gazeteci ceketini giymiş nasıl analiz yapılır görüyorsunuz arkadaşlar bu video tez konusu bile olur sizi seviyoruz cüneyt bey

 • Hayatımız Dizi
  Hayatımız Dizi 2 months ago (edited)

  youtube türkiyede mış gibi davrananlar

 • Numan Türkel
  Numan Türkel 2 months ago

  Alttan alttan on numara vurmuşsun abi :')

 • Ruslan Jans
  Ruslan Jans 2 months ago

  Şu önemsizi neden gündeme getirip cididye alıyorsunuz ki anlayamadım

 • Ali Kacar
  Ali Kacar 3 weeks ago

  Oguzhan ugur son zamanlarda o kadar itici geliyo ki bana adam konuşuyo konuşuyo ahlak eşitlik adalet demokrasi sonra diyoki ben size kız arkadışımı aldatma hikayemi anlatmışmıydım :)))

 • 메히메흐탑
  메히메흐탑 2 months ago

  Youtube profil resminde sigara içen birisi iyi bir örnek oluşturmuyor. Zaten memlekette dumansız hava sahası kalmadı bunun gibiler yüzünden. Belki yakında değiştirir resmini

 • Üni-ses
  Üni-ses 2 months ago

  Dağda - 20 derecede nöbet tutan asker o askerin başında ki komutan, hudutta gözleri sizin gözleriniz yorulmasın diye kapanmıyor, sırtlarında 30 kilo terörle mücadele ediyorlar gerçek kıymeti ne zaman göstericez lüzumsuz şeyleri abartmamayı nasıl öğrencez. Kaliteli işleri nasıl çoğaltıcaz. Soruyorum bu adam ne kazandırdı ülkemize ne yaptı. El Baba gitmiş helal olsun şakşakşak eee banane askere gitsin çok hizmet etmek istiyosa orda konteynerde bir hafta kalamaz nasıl bi dünya olduk nasıl bir ülkeyiz artık!!

 • Ayhan Pala
  Ayhan Pala 2 months ago

  Cüneyt kral yine yargı dağıtıyor

 • Ömer Malik
  Ömer Malik 2 months ago

  Cüneyt Özdemir prim yapıyor damgasına hazirmisin he

 • isaytekin
  isaytekin 2 months ago

  Youtube nin farkında değilsiniz bunlar unutulmayacak çünkü çocuklara gençlere hitap ediyorlar. Televizyon devri bitti. Youtube şu an 90 ların televizyonu gibi.

 • ahmet tanrıseven
  ahmet tanrıseven 2 months ago

  Öyle bir bitirdin ki yani eski kuşak televizyonda hep kültürel programlar izliyordu. Örnek veriyorum Mehmet Ali Erbil yıllarca tv de soytarılık yaptı. Bir kişi çıkıp demedi bu adama dünyanın parasını kazandırıyorsunuz diye. Haber kanalları saçmalıkla dolu hergün kiraz sapının faydalarını yarım saat anlatıyor. Sabah kuşağı, Acunun kutu açma programı mı dersin, 4 buçuk saat süren kurtlar vadisi ile arka sokaklar mı dersin.

 • Godric
  Godric 2 months ago

  abi olayı on numara özetlemişsin videolarını severek takip ediyorum.

 • Sultan Sülüman
  Sultan Sülüman 2 months ago

  İki üniversite bitirdim. İyi bir İngilizcem var. Yanı sıra Arapça’da biliyorum. Öğretmenim fakat atanamadım. O strese hiç girmek istemedim. Şu an bir çağrı merkezinde çalışıyorum lise mezunları ile birlikte. Onları küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın. Sadece bu devirde her şey torpil ile dönüyor. Şu an Youtube üzerindeki milyonluk sayfaların çoğu gereksiz bir ego, dil bilmeyen, bilse de bunun havasını atan veya saçma sapan işler için kullanan kişiler. Genç nesil sürekli olarak bunları izliyor. Eşim de öğretmen ve molalarda çocukların hep bu tarz kişilere özendiğini ve değişik hareketler yaparak güldüklerini söylüyor. Cüneyt Özdemir’in dediği gibi bir şey olmanıza gerek yok, onun gibi davranın yeter. Şu an dalga geçtiğimiz, belki güldüğümüz daha konuşmayı doğru düzgün beceremeyen insanlar belki milyonlarla oynuyor. Hayat çok garip gerçekten..