loading...
loading...

ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Feb 6, 2019

 • Bir youtube fenomeni REYNMEN günün birinde Derdim Olsun adında bir şarkı yazdı 40 yıllık şarkıcaların izlenme rekorunu bir haftada kırdı. İşte bu cümlenin arkasında yatan Enes Batur'lu Danla Biliç'li onlarca fenomen videosunu inceledikten sonra zamanın ruhunun bir youtuber'da nasıl vücuda geldiğini görüyorsunuz. Başarının rastlantı olmadığını ve binlerce youtuberın uyguladığı basit bir formülün hayata geçirildiğini fark edip, Yeni Medya Düzeninin kodlarını deşifre ederken gerçekten Cüneyt Özdemir ile birlikte Hayret edeceksiniz.. — Tüm Videolar ► http://bit.ly/cuneytozdemirvideolar Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemiryoutube Destek Olmak İçin ► http://bit.ly/cuneytozdemirdestek Altyazı Eklemek İçin ► http://bit.ly/sohreteveparayagidenkis... — Sosyal Medya ► http://instagram.com/cuneytozdemir http://twitter.com/cuneytozdemir http://facebook.com/cuneytozdemir.98 — #cuneytozdemir
 • ŞÖHRETE VE PARAYA GİDEN KESTİRME YOL! REYNMEN KİMDİR? tags

Yorumlar

 • Margarita's Dias
  Margarita's Dias 5 months ago (edited)

  ''Bir şey olmaya gerek yok, bir şeymiş gibi davranmanız da yeterli oluyor.'' Tek cümlelik muhteşem özet.

 • Ali Kacar
  Ali Kacar 3 months ago

  Oguzhan ugur son zamanlarda o kadar itici geliyo ki bana adam konuşuyo konuşuyo ahlak eşitlik adalet demokrasi sonra diyoki ben size kız arkadışımı aldatma hikayemi anlatmışmıydım :)))

 • Real Hitler
  Real Hitler 5 months ago

  Reynmen unutulur gider. Cüneyt Özdemir akılda kalır.

 • Lol OLES
  Lol OLES 5 months ago

  Tıp okuyorum önümde birsürü sene var ilerde kazanacağım maaş belli neler ile uğraşacağım belli ne kadar kafa yorup ders çalışacağıö nöbetler tutup insanlarla uğraşacağım belli ve şuda var yaşıtlarım youtube de benden misli kazanıp üne sahip oluyorlar bunları görüp gençlere OKU demek zor cidden ben bile bazen soruyorum kendime neden çabalıyorum karşılışı ne acaba diye sanırım karşılığı sadece böyle insanlara ilerde yardım etmek olcak.

 • ilker ün
  ilker ün 5 months ago

  Cüneyt bey bizde sizden "Burası New York Amerika" isimli bir müzik videosu bekliyoruz. Yaparsanız günde 20 defa izlemezsem ne olayım...

 • Franz Kafka
  Franz Kafka 1 day ago

  Reynmenin içerikleri çöp. Reynmeni Reynmen yapan sesi ve tipidir. Başka bir şey değil.

 • İrfof
  İrfof 1 day ago

  Sövsen bu kadar ağır olmazdı abi (birşeymiş gibi yap)

 • kkkfts
  kkkfts 5 months ago

  Emeğini, hayatını veren gerçek müzisyenlere çok acıyorum. 21. yy sanatın ölümüne şahit oldu.

 • efe torun
  efe torun 1 day ago (edited)

  Esas cüneyt yok olmaya mahkum gazeteciyim diyor youtubede video çekiyor.Ne tv ne radyo nede gazete kaldı.Yeni nesil artık sosyal medya araçları hariç bir iletişime kapalı.Reynmenin gördüğü ünlüleri cüneyt rüyasında bile göremez.Gazete kaldımı ki gazeteci kalsın.Ama oda haklı bir iş yapıyorum sanıyordu yıllardır halbuki şuan işsiz bir youtube çaylağı cüneyt :)

 • Elina Nagieva
  Elina Nagieva 1 week ago

  Anladığım kadarıyla Cüneyt bey bir tek Enes Batur'dan haz etmiyo eee haklıda

 • ÖNDER KARTAL
  ÖNDER KARTAL 9 hours ago (edited)

  Hangi üniversiteden mezun bu arkadaşlar kac dil biliyorlar kaç kitap okudular yazık gençlere örnek olan kişiler bunlar mı biri tanrı vurdu saza diyor biri çocukları telefon tablet bağımlısı yapıyor

 • müzeyyen zenci
  müzeyyen zenci 1 week ago

  Niye izlenmek için popüler kişilerin üstünden ilerliyorsunuz, ülke gündemi veya dünya gündemi size daha çok yakışıyor

 • Hayatımız Dizi
  Hayatımız Dizi 5 months ago (edited)

  youtube türkiyede mış gibi davrananlar

 • yigit koc
  yigit koc 5 months ago

  Valla akıllı olan bu adamlar. Sen git it gibi çalış 20-30 bin sıralama yap iyi bir üniversitede mühendislik kazan, 4 sene ömründen ömür gitsin üstüne yüksek lisans, doktora yap şakır şakır yabancı dil bil; şanslıysan evine yakın iş bul değilsen İstanbul'da en az 45-50 dk yol git, ilk 2-3 sene asgari ücretin biraz üstü fiyata sabah 9 akşam 6 çalış. Youtuber beyfendiye sorsan video kurgulamak çok zor, video editlerken parmakları yoruluyor... Zor olan karakterinden, kişiliğinden ödün verip saçma salak videolar çekip kameranın önüne geçebilme kısmı. Kaliteli içeriklerin ne kadar izlendiği ortada.

 • Eda eda
  Eda eda 6 days ago

  Yaa adam emek vermiş kafa yormuş çalışmış müzikleri çok iyi. Hak etmiş yani

 • Mithat Gölbaşı
  Mithat Gölbaşı 5 months ago

  Eleştiri nedir ? Nasıl yapılır ? İyi izleyin

 • Üni-ses
  Üni-ses 5 months ago

  Dağda - 20 derecede nöbet tutan asker o askerin başında ki komutan, hudutta gözleri sizin gözleriniz yorulmasın diye kapanmıyor, sırtlarında 30 kilo terörle mücadele ediyorlar gerçek kıymeti ne zaman göstericez lüzumsuz şeyleri abartmamayı nasıl öğrencez. Kaliteli işleri nasıl çoğaltıcaz. Soruyorum bu adam ne kazandırdı ülkemize ne yaptı. El Baba gitmiş helal olsun şakşakşak eee banane askere gitsin çok hizmet etmek istiyosa orda konteynerde bir hafta kalamaz nasıl bi dünya olduk nasıl bir ülkeyiz artık!!

 • TCK
  TCK 3 months ago

  Yeni kuşak seviyor abi , bana pek hitap etmiyor yasim 23 bu arada. Aklı başında adam kendine bise katmayacak seylere oturup da vakit harcamaz , izlemez

 • Numan Türkel
  Numan Türkel 5 months ago

  Alttan alttan on numara vurmuşsun abi :')

 • ahmet tanrıseven
  ahmet tanrıseven 5 months ago

  Öyle bir bitirdin ki yani eski kuşak televizyonda hep kültürel programlar izliyordu. Örnek veriyorum Mehmet Ali Erbil yıllarca tv de soytarılık yaptı. Bir kişi çıkıp demedi bu adama dünyanın parasını kazandırıyorsunuz diye. Haber kanalları saçmalıkla dolu hergün kiraz sapının faydalarını yarım saat anlatıyor. Sabah kuşağı, Acunun kutu açma programı mı dersin, 4 buçuk saat süren kurtlar vadisi ile arka sokaklar mı dersin.