loading...
loading...

'BÜYÜK AİLELER SERMAYESİNİ KAÇIRIYOR' - BARTU SORAL - PANKUŞ-3 Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Jan 10, 2019

 • Veryansın Tv'nin yaşaması için aşağıda verilen siteden kanalımıza destek verebilir ya da tvveryansin@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilir. https://www.patreon.com/tvveryansin Destek verme konusunda bilgilendirici video için: /// Gazeteci Erdem Atay soruyor, Ekonomist Bartu Soral anlatıyor. * 2019'da ekonomi ne olacak? * Zengin aileler kaçıyor mu? * Sabancı ailesi neden Malta vatandaşı oldu? * Başka hangi aileler paralarını kaçırıyor? /// Editör notu: Nihat Genç ve onun gibi düşünen aydınların susmaması, bu toprakların değerlerinin unutulmaması, unutulanların hatırlanması için kanalın büyümesi kritik önemdedir. Bunun için bu toprakları seven her bir ferdin Veryansın Tv'ye en büyük desteği; * Programları izlemek, izletmek * Kanala abone olmak * Programları beğenmek * Kanalı ve programları mümkün olan platformlarda paylaşmak * Yukarıda paylaşılmış olan "Patreon" adresinden destek vererek sağlayabilirler. Yorumlarınız mümkün olduğunca okunacaktır. Bilgi, düşünce, öneri ve söyleyeceklerinizi tvveryansin@gmail.com e-posta adresine de gönderebilirsiniz.
 • 'BÜYÜK AİLELER SERMAYESİNİ KAÇIRIYOR' - BARTU SORAL - PANKUŞ-3 tags

Yorumlar

 • Veryansın Tv
  Veryansın Tv 7 months ago

  Eğer PANKUŞ'u beğendiyseniz, Veryansın Tv'nin büyümesini arzuluyorsanız videolarımızı beğenin, paylaşın ve kanalımıza abone olun.

 • B. TSN
  B. TSN 3 months ago (edited)

  Şu bir gerçek ki, Bir adama 40 gün “sen hastasın” dersen, o kişi sağlıklı bile olsa, kesin hasta olur usta... La bi yeter ya. Bitmediniz gitti arkadaş yaa. Yeter artık çizdiğiniz karanlık tablolar amk. Bir insanın da, bir hastanın da, bir ülkenin de morale ihtiyacı var arkadaş. Boş boş konuşacağınıza bu ülke için siz de bir şeyler yapın. Amk. Adamların tek derdi car car konuşup hainlik yapmak. Konuşmalarından anlaşılan o ki, Türkiye’nin bütün büyük projelerinden rahatsızlık duyuyor.

 • SIDIKA KELEKCİ
  SIDIKA KELEKCİ 6 months ago (edited)

  Vampirler kaçarlar yıllardır asgari ücretlinin sırtından geçinip zengin oluyorlar.zoru gördüm de kuyruklarını kıstırıp giderler.lafa geldimi vatanı milleti severler.bunlar paradan başka birşey sevmezler.ay çok üzüldüm hesap numarası versin bu kaçan zenginler para yardımı yapalim

 • MRGOEK
  MRGOEK 7 months ago

  Universiteden yeni mezunum ulkenin icinde bulundugu durum ve gelecegine baktigimda hizmet sektorunde amacladigim kariyerimden vazgecip tarim ve hayvanciliga yani topraga yoneldim. Cunku yakin gelecekte besin maddelerine ihtiyac inanilmaz artacak ve gelecegin zenginleri ciftciler olacak.

 • Ezergecer1
  Ezergecer1 7 months ago

  Bartu Soral'a fakir garibana ücretsiz özel ders verdiği için teşekkür ederiz

 • Fikret Nart
  Fikret Nart 3 months ago

  Kaçıyorlar çünkü dış saldırı gelecek.

 • Ali Ceyran
  Ali Ceyran 6 months ago

  Venezüella da aynı olayları yaşıyor ve iflas etti dünyanın en fazla petrolü olan ülke olmasına rağmen

 • Özgür Yavuz
  Özgür Yavuz 7 months ago

  Öncelikle kanalınız hayırlı olsun. Banu Avar hanımefendiyi de kanalınızda görmek isteriz.

 • Dogrucu Davut
  Dogrucu Davut 6 months ago

  Sermayenin vatani yoktur,nerede cogalabilirse oraya gider.

 • samsa deniz
  samsa deniz 7 months ago (edited)

  Is oyle bir noktaya geldi ki parasi olan bile rahat yasayamiyor. O ne diyecek, bu nediyecek, giybet, dedikodu vs. Bir Aktrol, bir twit ile meslek hayatinizi, ailenizin itibarini bitirebilir. Yurt disinda paran varsa rahat rahat yasarsin. Kimse kimin ne dedigine, ne giydigine, ne ictigine, cinsel tercihine karismiyor. Gidenleri yadirgamamak lazim.

 • Cem Ozberk
  Cem Ozberk 7 months ago

  Teşekkürler. Banu Avar'ı da görmek isteriz.

 • Gariban Kurt
  Gariban Kurt 3 months ago

  AHaber : Önemli Olan Gönül Zenginligi 😀

 • Ihsan Dikme
  Ihsan Dikme 7 months ago

  Yunanistan da vatandaslik veriyor bir sürü türk vatandaslik Aldi birde EU ülkesi yani kacan kacana ulkeden

 • hüseyin kılıçparlar

  Fabrika açarsan yandaş nasıl kazanacak?

 • Pro kankiler
  Pro kankiler 5 months ago

  Bartu Soral ı uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum. Yandaş, yalaka ve ne olduğu belli olmayan akademisyenlere inat doğruları paylaşıyor. Bende uzun zamandır söylediklerimi söyleyen birini dinlemiş oluyorum. Adam kısaca şunu diyor. Dolar 3-5-10-15 olacak olması mesele değil. İktisat,ekonomi, maliye bunların kelime anlamları nedir mesele bu değil. Ülke evin gibidir. Az kazanır, çok sarf edersen batarsın. Paranı hayati ihtiyaçların için değil, sana birilerinin sundukları lüks için sarf edersen batarsın. Parayı çocukların için bir gelecek oluşturmak için sarf etmezsen batarsın. Birileri ile kavgayı evinin çıkarları için değilde şahsi çıkarların için yaparsan batarsın. Aklını kullanmaz hamasi nutuk atar eve birilerini düşman edersen batarsın.Mesele eve fayda üretecek işler yapmak. Mesele evin çocuklarına 3 gün gezeceği araba alıp sonra onları el kapısında işçi etmek değil.Mesele seni seviyorum baba dedirtmek değil. Mesele ölüp gittikten sonra ne büyükmüşsün dedirtmek. Atatürk gibi.

 • ML BozkurT
  ML BozkurT 2 months ago

  önüne gelene soru sorup aldığınız cevapları doğru kabul etmek sadece bunları duymak isteyen kitleye yaptığınız yalakalık olur.

 • Oguz Ktl
  Oguz Ktl 2 months ago

  Ya yeter cidden yeter artık hükğmetin yakasından düşün birkere olsun birlik olun sadece kurulaf. Kanal sahibinde nasihat olsun butür yorumcular artık istenilen pirimi yapmıyor 🤘

 • rize53 hakan turan
  rize53 hakan turan 3 months ago

  konusan akıllı birader suan ciddi bir durum var ekonomik olarak eyvallah senelerce bu büyük aileler turkiyenin kanını emen aileler degilmi devlete yüzde bilmem kaç faizle para satan bunlar degilmiydi seni oraya çağırmışlar adam diye yazık 3 hava alanı örneğin tam bi kuş beyinlinin vereceği örnek sen koçun sabancının ulkerin köleliğini yapmaya devam et

 • pArk yAsAk
  pArk yAsAk 7 months ago

  para gönderemeyenler bol bol videoda çıkan reklamlara tıklasın destek olalım şu kanala

 • MILKY2002 BURAK
  MILKY2002 BURAK 7 months ago

  Eşe dosta haber salın, bu kanal büyüsün.🇹🇷