loading...
loading...

2019 Kış Mevsimi Finali - 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) vs Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) - VFŞL Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Streamed live on Apr 13, 2019

 • 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali'nde 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) ile Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) karşılaşıyor! League of Legends mücadelelerinden haberdar olmak için LoLespor kanalına abone olun 👉http://bit.ly/LoLespor Serinin Tüm İçerikleri 👇 FB vs SUP 1. Maç: https://youtu.be/iUbjO_EqGAU FB vs SUP 1. Maç Özeti: https://youtu.be/8NEI3zNSco4 FB vs SUP 2. Maç: https://youtu.be/GGRTgacIAA0 FB vs SUP 2. Maç Özeti: https://youtu.be/gAxuis4SS-I FB vs SUP 3. Maç: https://youtu.be/0BeJJVeO3cA FB vs SUP 3. Maç Özeti: https://youtu.be/5-4fAJsMLHw Yarı finalde Royal Youth'u 3-2 ile geçen Bahçeşehir SuperMassive ile Galatasaray Espor'u 3-0 geçen 1907 Fenerbahçe Espor KMF 2019'da karşı karşıya gelecek. Normal sezonu da ilk iki sırada tamamlayan takımlar aşağıdaki oyuncularla vadideler! 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) Üst Koridor: Ruin Ormancı: Kirei Orta Koridor: Bolulu Nişancı: Hades Destek: Japone Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) Üst Koridor: Fabfabulous Ormancı: Stomaged Orta Koridor: Frozen Nişancı: Zeitnot Destek: Wolf Sizler için hazırladığımız aşağıdaki oynatma listelerinde 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi maçlarını ve de maç özetlerini toplu hâlde bulabilirsiniz. 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi: Maç Özetleri : http://bit.ly/KM2019MacOzetleri 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi: Maçlar : http://bit.ly/KM2019Maclar Takımlara özel oynatma listeleri için👇 1907 Fenerbahçe - http://bit.ly/2019-FB Bahçeşehir Supermassive - http://bit.ly/2019SUP Fikstür, sonuçlar ve diğer tüm haberler için: https://tr.lolesports.com/tr League of Legends ( LoL ) heyecanına ortak ol! Twitter: https://twitter.com/lolespor Facebook: https://www.facebook.com/lolespor Instagram: https://www.instagram.com/lolespor/
 • 2019 Kış Mevsimi Finali - 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) vs Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) - VFŞL tags

Yorumlar

 • LoLespor
  LoLespor 1 week ago

  2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finalleri'nin tüm içeriklerini burada bulabilirsiniz. 👉

 • Ferhat Ölçek
  Ferhat Ölçek 1 week ago

  Adamlar futbol hariç her branşta başarılar...

 • MeguOnline
  MeguOnline 1 week ago

  Ruin Vs Supermassive - Oynat Bakalım

 • Ali Kaan AKTAŞ
  Ali Kaan AKTAŞ 1 week ago

  Resmen fakerin geçen sene takımını sırtlaması gibi ruin finalde takımını sırtlamış ruin ve takım oyunu = flawless win

 • William Binns
  William Binns 1 week ago (edited)

  Düşünsenize Faker'ın karşısında bolulu oynuyor qıjweqıjwrwqeqe

 • Kadirhan Özer
  Kadirhan Özer 1 week ago

  Fenerbahçeme msi da başarılar 3

 • Nigma
  Nigma 1 week ago

  zeitnot fbde olsa fb başarılı olamaz arkadaşlar. fenerbahçe hadesi flex olarak kullandığı için adam işlevsel olduğu için rahat ediyor. fbde zaten ruin kirei gibi taşıyıcılar var bir tane daha taşıyıcı onları rahat ettirecek olsa da çoğu zaman frene basamayacaklar. zeitnot geri düşmekten nefret eden bir oyuncu, siz zeitnota kaynak aktarmazsanız hiçbir işe yaramaz. fenerbahçe kendi botlarına kaynak aktarmıyor bu yüzden zeinotun etkisi oldukça azalır. kaldı ki siz direk uyuma falan bakmadan güç bakımından takıma adam ekleyip çıkarıyorsunuz. halbuki tek bir kişinin dahi değişmesi tamamen takımın oynayış tarzını değiştirir. bunun en güzel örneği bu seneki tsm. iki oyuncunun değişmesiyle o kadar değişti ki tarzları.

 • Gazihan Can
  Gazihan Can 1 week ago

  Tebrikler Fenerbahcem 💛💙💛💙

 • ferit
  ferit 1 week ago

  RUİN HAKETMİŞ GERÇİ HEPSİ HAKETMİŞ. FENERBAHÇEM

 • Nightmared
  Nightmared 1 week ago (edited)

  Öncelikle taraf tutmuyorum,güzel maçları olan bir KMF’idi. Kişisel düşüncelerime gelirsek SuperMassive bence avantajlarını pek iyi değerlendiremedi ve FB’nin avantajlı şampiyonlarını bıraktılar.Mesela Ryze.Ruin 2 maçı aldı başını taşıdı. Zaten Ruin daha çok taşıyıcı şampiyonları seven birisi olduğundan taşıyıcı şampiyon oynatmamak ya da daha zayıf bir taşıyıcı şampiyon oynatmak daha mantıklı olabilirdi.Ayrıca bana göre Stomaged,Zeitnot ve Frozen genel olarak iyi oynadı. Wolf benim beklentimden biraz düşük kaldı,Fab ise sadece son maç hatrı sayılır derecede iyi oynadı.Fenerbahçe’ye gelirsek Ruin genel olarak finalin taşıyıcısı oldu. Kirei ona çok yardım etti ve ropörtajlardan da anlayacağımız takıma iyi liderlik etti diye düşünüyorum. Bolulu’nun geri düştüğü maçlar oldu ama çok ağır geri düşmediği için toparlayabildi. Alt koridor için söylebileceklerim ise ilerleyecekleri daha yol var,özellikle Hades. Bence Hades Ezreal maçı harici çok iyi oynamadı.Japone ise biraz fazla yakalandı ve koridoru bir tık kötü oynadı gibi geldi onun dışında iyiydiler. Bence güzel ve heyecanlı bir Kış Mevsimi Finali’ydi. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum,umarım bizi MSI’da güzel bir şekilde temsil edebilirler.

 • Melik-i Turan Emir-i Türkistan Furkan Hân

  Super Massive'li olarak Fenerbahçe'ye MSI da başarılar diliyorum. İnşallah bizi en güzel şekilde temsil ederler 💛💙

 • Ben Coldy
  Ben Coldy 1 week ago

  1v9 RUİN 💛💙

 • Life
  Life 1 week ago

  Supermassive has been RUINED.

 • Bones Crusher
  Bones Crusher 1 week ago (edited)

  5 maca gidicek diyorlar 2 final oynandı 2 finaldede sup fbye karsı 1 win alamadı 3-0 3-0

 • ghost 53
  ghost 53 19 hours ago

  NARU TOP GİBİ MQ HDUSHEJ

 • Osman Gürhan
  Osman Gürhan 1 week ago

  Açılışı sunan adam dışında çok iyi organizasyon..

 • İhsan Efe Türk
  İhsan Efe Türk 1 week ago

  MSI' da gene rakiplerine tıpkı sahadaki gibi korku salacağına canı gönülden inanıyorum BAŞARILAR FENERBAHÇE

 • MalafatRosto
  MalafatRosto 1 week ago

  ligin artık tescilli babası Fb

 • HASG
  HASG 1 week ago

  Trendlerde görünce gözlerim yaşardı

 • Ivan Baez
  Ivan Baez 12 hours ago

  GO ISURUS GO💙🖤