loading...
loading...

2019 Kış Mevsimi Finali - 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) vs Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) - VFŞL Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Streamed live on Apr 13, 2019

 • 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali'nde 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) ile Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) karşılaşıyor! League of Legends mücadelelerinden haberdar olmak için LoLespor kanalına abone olun 👉http://bit.ly/LoLespor Serinin Tüm İçerikleri 👇 FB vs SUP 1. Maç: https://youtu.be/iUbjO_EqGAU FB vs SUP 1. Maç Özeti: https://youtu.be/8NEI3zNSco4 FB vs SUP 2. Maç: https://youtu.be/GGRTgacIAA0 FB vs SUP 2. Maç Özeti: https://youtu.be/gAxuis4SS-I FB vs SUP 3. Maç: https://youtu.be/0BeJJVeO3cA FB vs SUP 3. Maç Özeti: https://youtu.be/5-4fAJsMLHw Yarı finalde Royal Youth'u 3-2 ile geçen Bahçeşehir SuperMassive ile Galatasaray Espor'u 3-0 geçen 1907 Fenerbahçe Espor KMF 2019'da karşı karşıya gelecek. Normal sezonu da ilk iki sırada tamamlayan takımlar aşağıdaki oyuncularla vadideler! 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) Üst Koridor: Ruin Ormancı: Kirei Orta Koridor: Bolulu Nişancı: Hades Destek: Japone Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) Üst Koridor: Fabfabulous Ormancı: Stomaged Orta Koridor: Frozen Nişancı: Zeitnot Destek: Wolf Sizler için hazırladığımız aşağıdaki oynatma listelerinde 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi maçlarını ve de maç özetlerini toplu hâlde bulabilirsiniz. 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi: Maç Özetleri : http://bit.ly/KM2019MacOzetleri 2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi: Maçlar : http://bit.ly/KM2019Maclar Takımlara özel oynatma listeleri için👇 1907 Fenerbahçe - http://bit.ly/2019-FB Bahçeşehir Supermassive - http://bit.ly/2019SUP Fikstür, sonuçlar ve diğer tüm haberler için: https://tr.lolesports.com/tr League of Legends ( LoL ) heyecanına ortak ol! Twitter: https://twitter.com/lolespor Facebook: https://www.facebook.com/lolespor Instagram: https://www.instagram.com/lolespor/
 • 2019 Kış Mevsimi Finali - 1907 Fenerbahçe Espor ( FB ) vs Bahçeşehir SuperMassive ( SUP ) - VFŞL tags

Yorumlar

 • LoLespor
  LoLespor 3 months ago

  2019 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finalleri'nin tüm içeriklerini burada bulabilirsiniz. 👉

 • Ferhat Ölçek
  Ferhat Ölçek 3 months ago

  Adamlar futbol hariç her branşta başarılar...

 • MeguOnline
  MeguOnline 3 months ago

  Ruin Vs Supermassive - Oynat Bakalım

 • William Binns
  William Binns 3 months ago (edited)

  Düşünsenize Faker'ın karşısında bolulu oynuyor qıjweqıjwrwqeqe

 • Ali Kaan AKTAŞ
  Ali Kaan AKTAŞ 3 months ago

  Resmen fakerin geçen sene takımını sırtlaması gibi ruin finalde takımını sırtlamış ruin ve takım oyunu = flawless win

 • Kadirhan Özer
  Kadirhan Özer 3 months ago

  Fenerbahçeme msi da başarılar 3

 • Bones Crusher
  Bones Crusher 3 months ago (edited)

  5 maca gidicek diyorlar 2 final oynandı 2 finaldede sup fbye karsı 1 win alamadı 3-0 3-0

 • ferit
  ferit 3 months ago

  RUİN HAKETMİŞ GERÇİ HEPSİ HAKETMİŞ. FENERBAHÇEM

 • Gazihan Can
  Gazihan Can 3 months ago

  Tebrikler Fenerbahcem 💛💙💛💙

 • Sensei Akaléi
  Sensei Akaléi 3 months ago

  Super Massive'li olarak Fenerbahçe'ye MSI da başarılar diliyorum. İnşallah bizi en güzel şekilde temsil ederler 💛💙

 • Life
  Life 3 months ago

  Supermassive has been RUINED.

 • Nigma
  Nigma 3 months ago

  zeitnot fbde olsa fb başarılı olamaz arkadaşlar. fenerbahçe hadesi flex olarak kullandığı için adam işlevsel olduğu için rahat ediyor. fbde zaten ruin kirei gibi taşıyıcılar var bir tane daha taşıyıcı onları rahat ettirecek olsa da çoğu zaman frene basamayacaklar. zeitnot geri düşmekten nefret eden bir oyuncu, siz zeitnota kaynak aktarmazsanız hiçbir işe yaramaz. fenerbahçe kendi botlarına kaynak aktarmıyor bu yüzden zeinotun etkisi oldukça azalır. kaldı ki siz direk uyuma falan bakmadan güç bakımından takıma adam ekleyip çıkarıyorsunuz. halbuki tek bir kişinin dahi değişmesi tamamen takımın oynayış tarzını değiştirir. bunun en güzel örneği bu seneki tsm. iki oyuncunun değişmesiyle o kadar değişti ki tarzları.

 • Nightmared
  Nightmared 3 months ago (edited)

  Öncelikle taraf tutmuyorum,güzel maçları olan bir KMF’idi. Kişisel düşüncelerime gelirsek SuperMassive bence avantajlarını pek iyi değerlendiremedi ve FB’nin avantajlı şampiyonlarını bıraktılar.Mesela Ryze.Ruin 2 maçı aldı başını taşıdı. Zaten Ruin daha çok taşıyıcı şampiyonları seven birisi olduğundan taşıyıcı şampiyon oynatmamak ya da daha zayıf bir taşıyıcı şampiyon oynatmak daha mantıklı olabilirdi.Ayrıca bana göre Stomaged,Zeitnot ve Frozen genel olarak iyi oynadı. Wolf benim beklentimden biraz düşük kaldı,Fab ise sadece son maç hatrı sayılır derecede iyi oynadı.Fenerbahçe’ye gelirsek Ruin genel olarak finalin taşıyıcısı oldu. Kirei ona çok yardım etti ve ropörtajlardan da anlayacağımız takıma iyi liderlik etti diye düşünüyorum. Bolulu’nun geri düştüğü maçlar oldu ama çok ağır geri düşmediği için toparlayabildi. Alt koridor için söylebileceklerim ise ilerleyecekleri daha yol var,özellikle Hades. Bence Hades Ezreal maçı harici çok iyi oynamadı.Japone ise biraz fazla yakalandı ve koridoru bir tık kötü oynadı gibi geldi onun dışında iyiydiler. Bence güzel ve heyecanlı bir Kış Mevsimi Finali’ydi. Fenerbahçe’yi tebrik ediyorum,umarım bizi MSI’da güzel bir şekilde temsil edebilirler.

 • MalafatRosto
  MalafatRosto 3 months ago

  ligin artık tescilli babası Fb

 • Ben Coldy
  Ben Coldy 3 months ago

  1v9 RUİN 💛💙

 • HASG
  HASG 3 months ago

  Trendlerde görünce gözlerim yaşardı

 • Osman Gürhan
  Osman Gürhan 3 months ago

  Açılışı sunan adam dışında çok iyi organizasyon..

 • Fatih Yetiş
  Fatih Yetiş 3 months ago

  Lol ve trend? Türkiye tarihinde bir ilki gördüm vay aq

 • Avicenna
  Avicenna 3 months ago

  Akademi + VFŞL şampiyonu

 • Mustafa Kaplan
  Mustafa Kaplan 3 months ago

  Benim Ormanımdasınız!!